Обратный звонок

Делагил табл. 250 мг №30

ПроизводительALKALOIDA Chemical Company
Код товара: БК000001454
Категория:
Рейтинг:
0

Сертифицированные
медикаменты

Гарантия
качества

Высокий уровень
обслуживания

Поделиться:
Делагил табл. 250 мг. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату:

ДЕЛАГІЛ

(DELAGIL®)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: chloroguine; 4-(1-метил-4-діетиламінобутиламіно)-7-хлорхіноліну дифосфат);

основні фізико-хімічні властивості: круглої форми з плоскою поверхнею таблетки білого

або білуватого кольору, без запаху, гіркі на смак;

склад Делагил табл. 250 мг. №30: 1 таблетка містить: хлорохіну фосфату - 250 мг;

допоміжні речовини: крохмаль, полівінілбутираль, тальк, магнію стеарат, поліакрилова

кислота, кислота кремнієва колоїдна.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Протималярійні засоби. Код АТС Р01 А01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Делагіл - це антималярійний препарат, похідне 4-амінохінолінів. Препарат в першу чергу має антималярійну дію. Це один з потужних і швидкодіючих шизотоцидів. У процесі свого розвитку в еритроцитах паразити виділяють продукт деградації ферипротопорфірин IX, який є хорошим рецептором для хлорохіну. На сьогодні невідомо, чи ушкоджує цей рецепторний комплекс мембрану паразита, чи є інші механізми, такі як порушення синтезу ДНК, що й приводить до загибелі плазмодію. Здатність хлорохіну концентруватися в еритроцитах, які ушкоджені паразитами, забезпечує селективну токсичність препарату відносно до еритроцитарної фази плазмодієвої інфекції.

Фармакокінетика.

Прийом активної субстанції, яка еквівалентна 300 мг базової речовини, забезпечує протягом 1-6 годин максимальну концентрацію її в плазмі, що становить 54-102 мкг/л, а концентрація в еритроцитах перевищує цей рівень приблизно у 4,8 рази. Час напіввиведення залежить від дози і становить приблизно 100 годин.

Після прийому одноразової дози хлорохін виявляється в плазмі протягом 4 тижнів. Середня біозасвоюваність - 89 %. Хлорохін добре проникає в такі тканини тіла, як легенева, печінкова, ниркова, тканини ока. В них препарат накопичується протягом тривалого часу. Основним метаболітом є монодизетилхлорохін, концентрація якого досягає у плазмі протягом декількох годин рівня 10-20 мкг/л. Середня ниркова екскреція за 3-13 тижнів досягає 50% прийнятої дози, основна кількість препарату виводиться в незміненій формі і лише невелика частина - у формі метаболіту. Хлорохін може виявлятись у сечі протягом декількох місяців.


Показання для застосування. Більша частина всіх різновидів малярії, спричиненої плазмодіями, чутливими до препарату. Профілактика малярії в осіб, які відвідували ендемічні райони. Амебіаз.

Захворювання суглобів, сполучної тканини та шкіри (як додатковий засіб при лікуванні ревматоїдного артриту, червоного вовчака, фотодерматозів та порфірії).

Спосіб застосування та дози Делагил табл. 250 мг. №30.

Профілактика малярії.

Для дорослих: прийом препарату рекомендується починати за 1-2 тижні до відвідування вогнищевої зони і продовжити ще протягом 4-6 тижнів після від’їзду звідти. Приймають щотижня по 2 таблетки ( 0,5 г ) завжди в один і той же день тижня.

Для дітей: дозу визначає лікар відповідно до маси тіла дитини (7,6 мг/кг). Спосіб і тривалість

лікування - як для дорослих.

При нападах малярії.

Для дорослих: на один прийом призначають 1 г, через 6-8 годин -

500 мг, на 2-гу та 3-тю добу призначають по 500 мг. Добову дозу препарату приймають за

один прийом.

Для дітей: початкова доза -16 мг/кг маси тіла на один прийом, через 6-8 годин - 7,6 мг/кг, на

2-гу та 3-тю добу призначають 7,6 мг/кг на добу.

Амебіаз.

Для дорослих: протягом 2 тижнів по 4 таблетки ( 1,0 г) на добу, пізніше протягом 2-3

тижнів - по 2 таблетки ( 0,5 г) на добу. Всю добову дозу приймають за один прийом.

Для дітей: добову дозу визначає лікар відповідно до маси тіла дитини (по 16 мг/кг). Спосіб і

тривалість лікування як для дорослих.

При ревматоїдному артриті та червоному вовчаку.

Дорослим рекомендується приймати по 250 мг на добу. Терапевтичний ефект виявляється, як правило, на 4-му тижні лікування.

Після досягнення максимального ефекту дозу Делагілу можна зменшити.

 

Побічна дія. При тривалому лікуванні великими дозами бувають порушення з боку зорового апарату, а також м’язова слабкість, спазм м’язів, головний біль, запаморочення, дзвін у вухах, порушення слуху, збудливість, втрата апетиту, нудота, блювання, пронос, сильний біль у животі, шкірний свербіж, шкірний висип, посилена пігментація шкіри та слизових оболонок, випадання та посивіння волосся, зниження тиску крові, зміни на кардіограмі та ураження серцевого м’яза.

 

Протипоказання. Патологічні зміни сітківки очного дна і змін полів зору будь-якого походження. Випадки підвищення чутливості до похідних амінохінолону.

 

Передозування. Хлорохін є токсичним при передозуванні, особливо для дітей. Основні симптоми передозування: колапс через потенційну кардіотоксичність препарату, зупинка дихання та кома. Після початку нудоти та блювання симптоми можуть розвиватися дуже швидко. Серцеві усклад Делагил табл. 250 мг. №30нення можуть виникати без прогресування коми. Смерть може настати в результаті серцевої та дихальної недостатності або ж серцевої аритмії. При відсутності аритмії, асистолії та електромеханічної дисоціації слід проводити непрямий масаж серця, доки не буде можливості застосувати адреналін та діазепам. Треба негайно провести промивання шлунка. В більш тяжких випадках можливий ризик зупинки серця в результаті аспірації шлункового вмісту. Активоване вугілля, яке введене в шлунок, може зменшити абсорбцію хлорохіну з кишечнику. Треба проводити моніторне спостереження за кровообігом (з вимірюванням центрального венозного тиску), диханням, рівнем електролітів та газів у плазмі, за необхідності коригувати гіпокаліємію та ацидоз. За відсутності аритмії, що загрожує життю, порушення серцевого ритму лікування не потребує. Уникати призначення хлорохіноподібних препаратів.

При порушенні серцевої провідності внутрішньовенно призначають гідрокарбонат натрію по 1-2 ммоль/кг кожні чверть години, а при вентрикулярній тахікардії або фібриляції проводиться електрошок. При тяжких інтоксикаціях якнайшвидше треба провести такі втручання:

1. Інфузія адреналіну, починаючи з 0,25 мкг/кг/хв та підвищуючи на 0,25 мкг/кг/хв доти, доки не буде відновлений відповідний кров’яний тиск (не менш як 100 мм рт.ст.). Адреналін послаблює вплив хлорохіну на серце за рахунок інотропної та судинозвужувальної дії.

2. Інфузія діазепаму (2 мг/кг протягом перших 30 хвилин), а далі - по 1-2 мг/кг на добу протягом 2-4 діб. Він знижує кардіотоксичність. Підкислення сечі, гемо- або перитонеальний діаліз та обмінні трансфузії не мають ефекту при отруєнні хлорохіном. Через те що хлорохін виводиться із організму дуже повільно, при передозуванні спостереження за хворими продовжується протягом декількох днів.

 

Особливості застосування. Короткочасний курс лікування рідко супроводжується

побічними ефектами. Оскільки деякі захворювання суглобів потребують тривалого прийому

препарату, у таких випадках необхідно точно дотримуватись призначення лікаря відносно

дози, тривалості курсу лікування та контрольних обстежень.

Препарат негативно впливає на керування автомобілем і виконання робіт, пов’язаних з

підвищеним ризиком травми.

Прийом препарату потребує обережності при захворюваннях печінки та при алкоголізмі,

спричиняє різке загострення псоріазу та порфірії.

Препарат проникає в грудне молоко матері, що годує. У таких випадках припиняють

годування груддю або прийом препарату.

Препарат не можна призначати вагітним для лікування та профілактики малярії. У дослідженнях на тваринах великі дози виявляють токсичну дію на плід.

 

Взаємодія з лікарськими засобами. Забороняється одночасний прийом препарату з фенілбутазоном, препаратами золота, пеніциламіном, цитостатиками, левамізолом. Підвищеної обережності потребує одночасний прийом з циметидином, хініном та іншими протималярійними засобами, кортикостероїдами, каоліном, антацидами, метронідазолом,

МАО-блокаторами, препаратами дигіталісу, хлорохіном та при пероральній імунізації проти черевного тифу.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 - 20°С у недоступному для дітей

місці.

Термін придатності - 5 років.

 

Делагил табл. 250 мг №30 Делагил табл. 250 мг №30 Стоимость: 128.25 - 128.25 грн.

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

До уваги споживачів!

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

Шановні мешканці міста! Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 №360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Радимо мешканцям міста:

 • не купувати ліки та вироби медичного призначення на сумнівних та анонімних сайтах в Інтернеті;
 • не купувати ліки «з рук», в тому числі у людей, які можуть видавати себе за медичних працівників;
 • не займатися самолікуванням;
 • не купувати БАДи замість ліків і навпаки;
 • перевіряти найменування придбаних ліків, їх кількість та вартість не відходячи від каси;
 • довіряти вітчизняній системі контролю якості лікарських засобів. 

Контролює якість ліків на етапі їх виробництва, ввезення в Україну та під час продажу в аптечних закладах Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба України) та її територіальні органи.

Аби подати скаргу на якість лікарського засобу, необхідно написати листа на  адресу Держлікслужби України (03115, Київ, проспект Перемоги, 120, (044) 450-12-66; (044) 393-21-47) або на адресу її територіального органу - Держлікслужби у Дніпропетровській області (49027, Дніпропетровськ, пл.Жовтнева,4, 6 поверх  к. 601-605, (056) 740-21-87; (056)740-21-86).

Перевірки здійснюються на підставі письмових звернень громадян, оформлених згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».

У заяві-скарзі обов’язково необхідно вказати:

 • повне ім’я, прізвище та по-батькові скаржника;
 • місце проживання громадянина;
 • назву суб’єкта господарювання в якого придбано лікарський засіб;
 • надати зразок лікарського засобу або вказати повну назву лікарського засобу, номер серії лікарського засобу, виробника;
 • додати чек (або ксерокопію копію чеку) за сплату в аптеці, де придбано лікарський засіб;
 • чітко вказати сутність скарги;
 • скарга повинна бути підписана заявником чи заявниками із зазначенням дати.

Без зазначення вказаних даних заява, згідно чинного законодавства України, вважатиметься анонімною та не розглядається.

Якщо Вам здалося, що ліки не подіяли – це не означає, що лікарський засіб є неякісним або тим більше фальсифікованим. Наприклад, ліки можуть не діяти з причини, пов’язаної з індивідуальною реакцією на даний препарат у дану мить. Якщо ліки не подіяли, це, в першу чергу – привід звернутися до лікаря.

Звертаємо увагу, біологічно активні добавки (БАДи), на відміну від ліків, не лікують. Держлікслужба України не приймає скарги на якість БАДів!

Пам’ятайте: вчасне звернення до лікаря – є запорукою ефективного лікування та швидкого одужання! Будьте пильними та бажаємо Вам здоров'я!

Наименование Производитель Стоимость Действующее вещество
Делагил табл. 250 мг №30 ALKALOIDA Chemical Company 128.25 - 128.25 грн. АТХ: P01B A01
ДВ: Хлорохін