Обратный звонок

Гинофорт крем вагин. 20 мг/г аппликат. 5 г №1

ПроизводительГедеон Ріхтер
Код товара: БК000017529
Категория:
Рейтинг:
0

Сертифицированные
медикаменты

Гарантия
качества

Высокий уровень
обслуживания

Поделиться:
Гинофорт крем вагинал. 20 мг. 5 г.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІНОФОРТ

(GYNOFORT)

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: бутоконазол;

основні фізико-хімічні властивості: м’ягкий гомогений крем від білого до майже білого кольору, вільний від сторонніх часток і без видимого розшарування;

склад Гинофорт крем вагинал. 20 мг. 5 г.: 1 г крему містить 20 мг бутоконазолу нітрату;

допоміжні речовини: динатрію едетат, сорбітол рідкий, олія мінеральна, гліцерилмоноізостеарат, полігліцерил-3-олеат, віск мікрокристалічний, кремнію діоксид колоїдний гідрофобний, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, пропіленгліколь, вода очищена.

 

Форма випуску. Крем вагінальний.

 

Фармакотерапевтическая група. Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТС G01A F15.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активний інгредієнт вагінального крему – бутоконазолу нітрат, що є похідним імідазолу і має фунгіцидну активність стосовно грибів Candida, Trichophiton, Micosporum, Epidermaphzton. Бутоконазолу нітрат особливо ефективний при інфекціях, спричинених грибами Candida. Препарат також ефективний відносно деяких грампозитивних бактерій.

Препарат впливає на клітинну мембрану грибкової клітини, де він пригнічує перетворення леностеролу в ергостерол, що приводить до зміни ліпідного склад Гинофорт крем вагинал. 20 мг. 5 г.у клітинних мембран грибків. Проникність клітинної мембрани порушується, і знижується осмотична стійкість і життєздатність клітин грибків.

Крем має високе співвідношення емульсії води в олії, що забезпечує високі біоадгезивні властивості. У дослідженнях in vitro показано, що після введення дози препарату, крем виявляється на слизовій піхви протягом 4,2 дня. Дослідження in vitro також показали, що вивільнення бутоконазолу відбувається протягом 6 днів, у той час як існуючі аналоги вивільняють бутоконазол швидше (протягом 6 годин).

Фармакокінетика. Після введення у піхву адсорбується в середньому 1,7% застосованої дози. Пікові концентрації препарату і його метаболітів у плазмі досягаються протягом 13 годин.

Бутоконазол піддається інтенсивному метаболізму, частково виводиться із сечею, частково - з жовчю.

 

Показання для застосування. Гінофорт вагінальний крем показаний для лікування грибкових захворювань піхви, спричинених Candida albicans.

 

Спосіб застосування та дози Гинофорт крем вагинал. 20 мг. 5 г.. Доза, що рекомендується дорослим, – у піхву ввести однократно вміст одного аплікатора (приблизно 5 г). Ця кількість крему містить приблизно 100 мг бутоконазолу нітрату. Спеціальна підготовка перед застосуванням не потрібна.

 

Побічна дія. Можуть виникнути відчуття печії, свербежу або больові відчуття, набряк піхви, біль у ділянці малого таза або живота, а також спазми.

 

Протипоказання. Гінофорт вагінальний крем протипоказаний при гіперчутливості до будь-якого компонента препарату.

Безпека та ефективність препарату у вагітних жінок і дітей не досліджувалися.

 

Передозування. У разі випадкового застосування препарату через рот слід провести промивання шлунка якомога раніше. При застосуванні крему у піхву випадки передозування не відомі.

 

Особливості застосування. Діагноз повинний бути підтверджений мікроскопічним та/або культуральним дослідженням мазка з піхви.

Застосовувати суворо за призначенням лікаря.

Якщо при застосуванні препарату залишаються клінічні ознаки інфекції, слід провести повторне мікробіологічне дослідження для виявлення нового збудника або підтвердження вже встановленого діагнозу.

Якщо під час застосування препарату виникло подразнення слизової піхви або відчуття болю, слід припинити застосування крему. Препарат не має мутагенної активності. Дослідження з канцерогенності не проводилися.

Препарат не має тератогенної дії і не впливає на фертильність.

Вплив на здатність керувати автомобілем або виконувати роботи, пов’язані з високим ризиком травматизму.

Застосування вагінального крему Гінофорт не впливає на здатність керувати автомобілем або виконувати роботи, пов’язані з підвищеним ризиком травматизму.

Застосування під час вагітності.

Дослідження із застосування Гінофорт для лікування жінок у період вагітності не проводилися. Тому, застосування даного препарату протягом вагітності можливо, тільки якщо показання значно перевищують ризик впливу на плід.

Якщо препарат застосовується під час вагітності, слід дотримуватись обережності при введенні аплікатора в піхву, щоб уникнути нанесення механічної травми.

Застосування протягом періоду лактації.

На даний момент не відомо, чи можливе виділення компонентів у грудне молоко, тому слід дотримуватись обережності при застосуванні крему жінкам, які годують груддю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Гінофорт вагінальний крем містить мінеральну олію. Мінеральна олія може ушкоджувати вироби з латексу або гуми, такі як презервативи, внутришньопіхвові діафрагми, тому застосування зазначених засобів контрацепції протягом 72 годин після введення Гінофорт не рекомендується.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15–300 С, у недоступному для дітей місці. Уникати зберігання при температурі більше 300С.

Термін придатності - 2 роки.

 

 

 

 

 

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

До уваги споживачів!

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

Шановні мешканці міста! Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 №360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Радимо мешканцям міста:

 • не купувати ліки та вироби медичного призначення на сумнівних та анонімних сайтах в Інтернеті;
 • не купувати ліки «з рук», в тому числі у людей, які можуть видавати себе за медичних працівників;
 • не займатися самолікуванням;
 • не купувати БАДи замість ліків і навпаки;
 • перевіряти найменування придбаних ліків, їх кількість та вартість не відходячи від каси;
 • довіряти вітчизняній системі контролю якості лікарських засобів. 

Контролює якість ліків на етапі їх виробництва, ввезення в Україну та під час продажу в аптечних закладах Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба України) та її територіальні органи.

Аби подати скаргу на якість лікарського засобу, необхідно написати листа на  адресу Держлікслужби України (03115, Київ, проспект Перемоги, 120, (044) 450-12-66; (044) 393-21-47) або на адресу її територіального органу - Держлікслужби у Дніпропетровській області (49027, Дніпропетровськ, пл.Жовтнева,4, 6 поверх  к. 601-605, (056) 740-21-87; (056)740-21-86).

Перевірки здійснюються на підставі письмових звернень громадян, оформлених згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».

У заяві-скарзі обов’язково необхідно вказати:

 • повне ім’я, прізвище та по-батькові скаржника;
 • місце проживання громадянина;
 • назву суб’єкта господарювання в якого придбано лікарський засіб;
 • надати зразок лікарського засобу або вказати повну назву лікарського засобу, номер серії лікарського засобу, виробника;
 • додати чек (або ксерокопію копію чеку) за сплату в аптеці, де придбано лікарський засіб;
 • чітко вказати сутність скарги;
 • скарга повинна бути підписана заявником чи заявниками із зазначенням дати.

Без зазначення вказаних даних заява, згідно чинного законодавства України, вважатиметься анонімною та не розглядається.

Якщо Вам здалося, що ліки не подіяли – це не означає, що лікарський засіб є неякісним або тим більше фальсифікованим. Наприклад, ліки можуть не діяти з причини, пов’язаної з індивідуальною реакцією на даний препарат у дану мить. Якщо ліки не подіяли, це, в першу чергу – привід звернутися до лікаря.

Звертаємо увагу, біологічно активні добавки (БАДи), на відміну від ліків, не лікують. Держлікслужба України не приймає скарги на якість БАДів!

Пам’ятайте: вчасне звернення до лікаря – є запорукою ефективного лікування та швидкого одужання! Будьте пильними та бажаємо Вам здоров'я!