Обратный звонок

Трикардин кап. фл. 25 мл №0

ПроизводительТернопільська ФФ
Код товара: БК000023503
Категория:
Рейтинг:
0

Сертифицированные
медикаменты

Гарантия
качества

Высокий уровень
обслуживания

Поделиться:
Трикардин сердечные капли фл.50мл

Инструкция Трикардин сердечные капли кап. фл. 25 мл №1 :

Фармакологические свойства
Фармакодинаміка. Кардіологічний та седативний засіб. Лікувальна дія препарату Трикардин серцеві краплі зумовлена дією комплексу біологічно-активних речовин коренів та кореневищ валеріани, плодів глоду, трави пустирника.
Біологічно-активні речовини, що містяться в плодах глоду (флавоноїди, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини), мають гіпотензивні, кардіопротекторні, спазмолітичні властивості; посилюють кровообіг в коронарних судинах і в судинах мозку, підвищують чутливість міокарда до дії серцевих глікозидів, трохи посилюють скорочення серцевого м’яза і разом з тим зменшують його збудливість.
Біологічно-активні речовини, що містяться в корінні та кореневищі валеріани (склад Трикардин сердечные капли фл.50млний ефір борнеолу та ізовалеріанової кислоти, борнеол, ізовалеріанова кислота, алкалоїди, дубильні речовини, цукри), зменшують збудливість центральної нервової системи, знижують напругу та дратівливість при психічному перенавантаженні і розумовій втомі, проявляють седативні, снодійні, спазмолітичні властивості, посилюють дію інших препаратів, що мають пригнічуючий вплив на ЦНС, а саме седативних, снодійних, транквілізаторів. Окрім того, біологічно активні речовини валер’яни проявляють жовчогінну дію, уповільнюють серцевий ритм, розширюють коронарні судини серця, посилюють секреторну активність слизової оболонки шлунка.
Біологічно-активні речовини, які містить трава пустирника (ефірна олія, сапоніни, дубильні речовини, алкалоїди), зменшують процеси збудження в центральній нервовій системі, сприяють нормалізації артеріального тиску і настанню фізіологічного сну, а також посилюють ефекти інших седативних та снодійних засобів. Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату не вивчена.

Показания к применению
Показання для застосування. Функціональні розлади діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія, вегетоневроз), як заспокійливий засіб при нервовому збудженні та безсонні.

Способ применения и дозы Трикардин сердечные капли фл.50мл
Спосіб застосування та дози. Трикардин серцеві краплі призначають внутрішньо дорослим та дітям старше 12 років по 20-30 крапель 3 рази на добу до їди. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально і в середньому становить 30 днів.
Трикардин серцеві краплі не призначають дітям до 12 років, оскільки клінічний досвід застосування дітям цього віку відсутній.

Побочные эффекты
Побічні ефекти. Зазвичай препарат переноситься добре, але інколи виникають алергічні реакції у вигляді гіперемії, висипів, свербежу та набрякання шкіри; можливі гіпотензія, нудота.

Противопоказания
Протипоказання. Алкоголізм в анамнезі, одночасне застосування препаратів, що містять алкоголь, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, цироз печінки, вагітність і лактація, виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Наявність у склад Трикардин сердечные капли фл.50млі спирту етилового призводить до потенціювання дії снодійних засобів, транквілізаторів та нейролептиків.

Передозировка
Передозування. При значному підвищені дози можливі диспептичні розлади, прояви гіперчутливості, рідко сонливість, які потребують припинення прийому препарату і проведення симптоматичної терапії.

Особенности применения
Належні заходи безпеки при застосуванні.
У період застосування препарату Трикардин серцеві краплі слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.
Особливі застереження.
- застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки до склад Трикардин сердечные капли фл.50млу препарату входить спирт етиловий, не рекомендується вживати жінкам у період вагітності або годування груддю.
- здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. У період застосування препарату не варто керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами.
- діти. Не рекомендовано призначати дітям до 12 років.

Условия и сроки хранения
Термін придатності. 4 роки
Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С. Під час зберігання можливе утворення осаду.

Упаковка
Упаковка. По 25 мл, 50 мл у флаконах.

 Трикардин кап. фл. 25 мл №0 Трикардин кап. фл. 25 мл №0 Стоимость: 21.4 - 21.4 грн.
Трикардин кап. фл. 50 мл №0 Трикардин кап. фл. 50 мл №0 Стоимость: 30.8 - 30.8 грн.

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

До уваги споживачів!

Лікарські засоби і вироби медичного призначення обміну не підлягають!

Шановні мешканці міста! Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 №360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Радимо мешканцям міста:

 • не купувати ліки та вироби медичного призначення на сумнівних та анонімних сайтах в Інтернеті;
 • не купувати ліки «з рук», в тому числі у людей, які можуть видавати себе за медичних працівників;
 • не займатися самолікуванням;
 • не купувати БАДи замість ліків і навпаки;
 • перевіряти найменування придбаних ліків, їх кількість та вартість не відходячи від каси;
 • довіряти вітчизняній системі контролю якості лікарських засобів. 

Контролює якість ліків на етапі їх виробництва, ввезення в Україну та під час продажу в аптечних закладах Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба України) та її територіальні органи.

Аби подати скаргу на якість лікарського засобу, необхідно написати листа на  адресу Держлікслужби України (03115, Київ, проспект Перемоги, 120, (044) 450-12-66; (044) 393-21-47) або на адресу її територіального органу - Держлікслужби у Дніпропетровській області (49027, Дніпропетровськ, пл.Жовтнева,4, 6 поверх  к. 601-605, (056) 740-21-87; (056)740-21-86).

Перевірки здійснюються на підставі письмових звернень громадян, оформлених згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».

У заяві-скарзі обов’язково необхідно вказати:

 • повне ім’я, прізвище та по-батькові скаржника;
 • місце проживання громадянина;
 • назву суб’єкта господарювання в якого придбано лікарський засіб;
 • надати зразок лікарського засобу або вказати повну назву лікарського засобу, номер серії лікарського засобу, виробника;
 • додати чек (або ксерокопію копію чеку) за сплату в аптеці, де придбано лікарський засіб;
 • чітко вказати сутність скарги;
 • скарга повинна бути підписана заявником чи заявниками із зазначенням дати.

Без зазначення вказаних даних заява, згідно чинного законодавства України, вважатиметься анонімною та не розглядається.

Якщо Вам здалося, що ліки не подіяли – це не означає, що лікарський засіб є неякісним або тим більше фальсифікованим. Наприклад, ліки можуть не діяти з причини, пов’язаної з індивідуальною реакцією на даний препарат у дану мить. Якщо ліки не подіяли, це, в першу чергу – привід звернутися до лікаря.

Звертаємо увагу, біологічно активні добавки (БАДи), на відміну від ліків, не лікують. Держлікслужба України не приймає скарги на якість БАДів!

Пам’ятайте: вчасне звернення до лікаря – є запорукою ефективного лікування та швидкого одужання! Будьте пильними та бажаємо Вам здоров'я!